Vypravěč

Pavel Ziegler – Vypravěč
Pokud vás zajímá tajemství a mystika, neměli byste si knihu „Pavel Ziegler – Vypravěč“ nechat ujít. Příběhy a rozhovory uvedené v knize, odhalují široké spektrum tajů-plných skutečností odehrávajících se v běžném životě každého z nás. Dozvíte se například, jak může souviset tajemství mystických lóží s aluminiovým klíčem, proč draci v pohádkách požadují princeznu pannu, a ne prostořekou děvu, co se skrývá v křesťanských rituálech a tradicích i jak se lze vymanit z kolotoče nepříznivých situací a mnohem více. Ptáte-li se často proč, a hledáte-li na své otázky odpovědi, neváhejte se začíst do této knihy. Na každou otázku, existuje odpověď, a jak autor často říká, „Není nic skryto, co by nemohlo být odhaleno“. Tajemství a utajované skutečnosti o kterých autor hovoří, přinesou leckterému čtenáři uspokojivé a mnohdy i překvapivé odhalení souvislostí. Pavel Ziegler je znám svým osobitým a unikátním způsobem vyjadřování, kdy oslovuje čtenáře a posluchače nejen v běžné komunikační rovině. Pozorný čtenář tak má možnost zažít při čtení autorových textů v pravdě přímo transcendentní vnímání běžné reality. Nalézt nečekané odpovědi a souvislosti, které objasňují nejednu záhadu v lidském životě, je prvořadým účelem obsahu autorových odpovědí.
#Otázky

Otázky

Kniha Pavel Ziegler – Vypravěč je archivem různorodých otázek a dopovědí. Autor odpovídá jednotlivým redaktorům Milanu Vidlákovi, Janě Šlégrové, Kataríně Koledzaiove a Kateřině Schleifer na velké množství témat.
#Odhalení

Odpovědi

V knize zaznívá pestrá škála tónů, které mohou rozechvět skrytě navázané struny čtenáře. Uslyší-li čtenář jedinečný tón, rozezní se přímo nebeská melodie v celém stvoření. V knize Pavel Ziegler – Vypravěč odehrává se nejeden příběh, který ve vědomí čtenáře může vysvitnout jako maják pro další cestu.
#Symbolika

Symbolika

Plány jsou již nakresleny, je jen na čtenáři jak se v plánech vyzná. Některé obrazce nebudou ihned zřejmé, je třeba koloběhu, aby se odkryla geometrie stvořeného. Autor v knize Pavel Ziegler – Vypravěč mimo jiné popisuje plány Zimního slunovratu, Vánoc, Velikonoc i cyklistického areálu při jízdě životem.
#Mysterium

Mysterium

Nic není skryto, aby nemohlo být odhaleno. Je úkolem autorovým osvětlovat tajemství. Nakolik se mu osvětlování v knize Pavel Ziegler – Vypravěč podařilo, zváží čtenář sám, neb každé oko si nejprve musí na světlo přivyknout. V knize jsou mysteria pohádek, příběhů i systémů vystaveny doslova na jevišti pro oko diváka.
Ohlasy čtenářů:


Povinné údaje

2 reakcí

  1. Krásny deň,

    mohli by ste mi prosím napísať, kde by som zakúpila Vašu knihu Vyprávěč?

    Ďakujem veľmi pekne

Komentování uzavřeno.