Předmět s negativní energií

Předmět s negativní energií

Ako nájsť neznámy predmet v dome nabitý vyžarujúci negatívnu energiu, prinesený neprajnou osobou? (Erika)

Děkuji Eriko za dotaz i za víru. Můžu napsat větu třeba jako: „Kvítí roste tam, kde má živou půdu…“, tvářit se tajuplně a moudře, jako že vnímám, kde onen předmět je. Ano, to bych mohl udělat. Neudělám. Raději vám napíšu, že nevím. Nevím, jak najít předmět v domě, který někdo přinesl s jakýmkoliv účelem a ani to nepotřebuji vědět. Proč? To je jednoduché: „Víra.“

Víra, ať už v podobě víry v dobro či v podobě strachu jsou velmi mocné nástroje, které máme k dispozici. To co nazýváme zlem, negativní energií, negativní situací má přesně tolik síly, kolik víry poskytneme my samy. Ne víc, ne míň.

Pokud věříte (nebo máte strach), že vám někdo do domu podstrčil předmět s negativní energií, jste to vy, kdo ve vztahu k vám tomuto „předmětu“ dává sílu tím, že mu věnujete pozornost a víru. Neříkám, že v domě nic nemáte, říkám jen, že pokud v domě něco je, potřebuje k životu vaši energii.

Řešení je tedy jednoduché. Přestaňte myslet a dělat si představy o tomto předmětu, osobě či entitě, která se snaží vaší pozornost a tím energii získat. Za čas se může stát, že celkem neškodný, neužitečný předmět jen tak bezmyšlenkovitě (rozhodnutím) vyhodíte.
Další variantou je, že si začnete uvědomovat a poslouchat své tělo. Vnímejte, kde jste a co cítíte vnitřně. Prozatím, vylučující metodou se mimo jiné dopracujete k místu, které hledáte. Časem, budete stále ve svém domě a už bude na vás záležet, koho si do domu pustíte a co si necháte do domu umístit.

Obě varianty mají svoji hodnotu. Rozhodnout se, je na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *