Neformální setkání - Brno 20.9.2017

Neformální setkání - Brno 20.9.2017

Pojďte se setkat

Vyhovuji tímto žádosti o setkání brněnským i mimo brněnským přátelům. Vycházím vstříc těm, kteří se chtějí se mnou setkat nezávazně, neformálně, bez požadavků, bez návazností, bez finančních prostředků. Nabízím každému možnost pozorovat či vnímat cvičení “koncentrovaného uznávání” z venku, svobodně a nezávazně, nebo jen tak si být a třeba právě díky cvičení přítomných lidí, být i na malý okamžik “uznán”.

V Brně na Kraví hoře

budu 20.9. od 16:00 hod. do cca 17:00 hod. cvičit “uznání” a rozjímat…
Jak někteří víte, rád doporučuji cvičit “koncentrované uznávání” nejdříve v lese, potom v parku, dál pak v obchodním domě i na náměstí, až nakonec doma v blízkosti nejbližších. Sám jsem poutníkem, proto rád cvičím na všech těchto místech. Rozhodl jsem se, že čas od času touto cestou zveřejním, kde a kdy budu cvičit a nabídnu vám možnost setkat se v tichu se mnou a společně si zacvičit.
Nezáleží na tom, jak cvičíte, jestli meditujete, koncentrujete se, tančíte, posilujete nebo stavíte suché vrby. Na ničem nezáleží. Jednoduše budete-li chtít, přijďte a buďte jak jen chcete.

Upozorňuji, že setkání je neformální, nezávazné!!! Nenahrazuje konzultační setkání, terapii či společná cvičení, meditace a pod.. Jde pouze o společnou chvíli tichého posezení na veřejném prostranství v parku. Prosím účastníky, aby mne nikterak nekontaktovali, jen si podle chuti při-sedli, při-stoupli, při-lehli a užívali si své bytí, cvičili uznávání , sebevědomí či cokoli jiného nebo jakkoli rozjímali, byli, žili…

Před, během i po nejsou přípustné jakékoli dotazy či rozhovory se mnou!!! Setkání je zcela veřejné, bez poplatků a bez přihlášení.

Přijďte budete-li chtít. Budu nejspíš mlčky sedět na některé z laviček.

Prosím sdílejte - lajkujte:
Dále čtěte:  Vědomí přítomnosti Přechod - Konfrontace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *