Diskusní seminář SEDMÝ DEN v Tišnově

Diskusní seminář SEDMÝ DEN v Tišnově

Sedmý den a sedmé nebe

Říká se, že Bůh stvořil nebe i zemi za šest dní. Viděl, že je to dobré, a tak sedmého dne odpočíval. Rád ukazuji, že ne vše odehrává se v minulosti, a ne vše nás čeká v budoucnosti. Říkám: „Bůh sedmého dne stále dělá odpočinek“.
Žijeme v uhoněném světě. Co dnes trvá sotva pár minut, dříve trvalo celý týden. Různá místa na zeměkouli jsou čím dál tím víc dostupnější rychleji a levněji. A kde je ten čas, co jsme jezdili na koni či v kočáře? Parním vlakem už taky jezdíme jen jako součást atrakce pro děti. Inu, svět je stále v pohybu, mění se, zrychluje… A Bůh? Bůh, stále dělá odpočinek…

Pojďte si se mnou povídat o sedmém dni, který není nikde v minulosti, nýbrž děje se právě teď.

Pavel Ziegler, Poutník Bytím, vypravěč, učitel, autor. Probuzený poutník Bytím, který svými knihami, přednáškami a učením umožňuje připraveným posluchačům nahlédnout za závoj běžného vnímání. Je učitelem, který učí, jak je možné zdokonalit smysly, aby byla rozpoznat Skutečnost. Pavel Ziegler žije, píše a učí soustředění a zdokonalování přirozených lidských vlastností a dovedností za pomocí zážitkového Pozorování, Vnímání a Konání. Odhaluje cestu k sebevědomí a sebejistotě v reálném světě.

Prosím sdílejte - lajkujte:
Dále čtěte:  Peníze, peníze...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *