Co když je jednoduché mít život pod kontrolou

Co když je jednoduché mít život pod kontrolou

Naučte se Koncentraci

Chcete mít život pod kontrolou? Naučte se koncentraci. Stačí chvilka každý den, řekněme tak 5 až 10 minut, aby se člověk efektivně zdokonaloval. S koncentrací totiž dosáhnete daleko lepších výsledků ve všem, co děláte. A hlavně vylepšíte standard života. To už stojí za to, to zkusit, co říkáte?

Co je to Koncentrace?

  • Koncentrace je vědomé sjednocení – nebo lépe, uvědomění si ne-oddělenosti.
  • Koncentrace znamená scelení – plné soustředění – v prostředí, kde se člověk nachází v přítomnosti, je onou cestou k vnímání sebe i božského, v jednotě těla, duše i ducha.
  • Koncentrace je umění, které se dá naučit.

Máte dotazy? Rád je zodpovím

Na co je koncentrace dobrá?

Pokud chcete zažít uvolnění od stresu, klid, lehkost, vyrovnanost, čistou hlavu, je koncentrace určená právě pro vás. Koncentrace je totiž sama o sobě zdrojem pocitů klidu, vyrovnanosti a harmonie. Koncentrace je dobrá k celkové harmonizaci projeveného života, vyrovnanosti zdraví a svěží vitalitě a hlavně k poznání sebe sama.

K čemu dochází během koncentrace?

Během koncentrování dojde ke sjednocení smyslů a vnitřního vnímání – uvědomění si. Dojde ke ztišení – koncentraci – zastavení myšlenek, zvědomění tvůrčích nástrojů a k vědomé kontrole tvůrčích, zevních (tělesných) i vnitřních (duševních sil).

Je pro mne cvičení vhodné?

Pokud chcete rozvinout vlastní schopnosti… tak určitě ano. Cvičení je jednoduché, praktické a efektivní. Je vhodné pro dospělé i pro děti.

Musím mít nějaké zkušenosti?

Ne, nemusíte. Vše je jednoduché, jasné, srozumitelné.

Co se naučím?

Základy uvolnění, vnímání těla a součinnosti s ním, vnímání pokoje, klidu myšlenek, jak se zbavit psychických i fyzických bolestí, zdravotních a životních problémů. Naučíte se nutné základy, bez kterých se nikam nedostanete – i když meditujete 5 hodin denně.

Co se nedozvím?

Jak cvičit fyzickou jógu, jak manipulovat sebe a druhé, jak tvořit falešnou realitu, jak se obelhávat, jak žít v iluzi. Od toho jsou jiná školení.

Dále čtěte:  Setkání v Bratislavě - 29.11.2017

Co si mám vzít s sebou?

Motivaci být sebou – to úplně stačí. Případně křeslo, chcete-li sedět v ušáku – to však není nutné. Přezůvky ani židli nepotřebujete.

Jak se mám přihlásit

V sekci akce si vyberte cvičení podle místa, která vám vyhovuje. Pak už stačí koupit si vstupenku.

Jak a kdy mám cvičení zaplatit?

Převodem na účet – do 5 dnů. To dáte!

Co když zaplatím a pak nemůžu přijít?

To je ale nadělení. Nejdříve zkuste za sebe najít náhradníka. Pokud se nedaří, napište mi mailík – nebo pošlete holuba. Ideálně aspoň 7 dní před startem.

A nebude cvičení náhodou i v Jihlavě?

No… může být kdekoliv, stačí na to 15 lidí.

Stále máte otázky?

Určitě pište na e-mail

Prosím sdílejte - lajkujte:

Jedna reakce

  1. Dobry den,hlasim sa na umenie koncentracie v Bratislave,13.2 o 18

    Marketa

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *